Aktualności

« Powrót

Marka JUTRA podbija Konin

 

Uwaga przedsiębiorcy z regiony konińskiego! W najbliższą środę (27.03.2012 r.) odbędzie się w Koninie bezpłatne spotkanie informacyjne z Marką JUTRA.

 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak dziś wygląda branża marketingowa? Jak wyróżnić się na rynku i odnieść sukces sprzedażowy? Zapraszamy na spotkanie podczas którego przybliżymy

m.in. najnowsze technologie w branży marketingowej. Pokażemy także jakie korzyści odniesiesz ze współpracy z Marką JUTRA.

 

Środowa wizyta w Koninie, to także możliwość indywidualnych konsultacji z przedstawicielami Wielkopolskiego Instytut Jakości.

 

Spotkanie z Marką JUTRA poprowadzą: Michał Cichocki, Koordynator Projektu Marka JUTRA, Dyrektor Działu Obsługi Rynku Wielkopolskiego Instytutu Jakości oraz Beata Anna Święcicka, Administrator Merytoryczny Portalu Marka JUTRA, Rzecznik Prasowy Wielkopolskiego Instytutu Jakości.

 

27.03.2013, godz. 9.00 – 14.00, siedziba Konińskiej Izby Gospodarczej, ul. Zakładowa 11 Konin. Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa pod nr: +48 63 245 88 00 Liczba miejsc ograniczona.

 

http://www.kig.konin.pl/aktualnosci/77/marka-jutra-wsparcie-dla-twojego-biznesu.-wspolczesne-trendy-i-narzedzia-w-marketingu.

 

Serdecznie zapraszamy!