Podmioty

Nazwa podmiotu: Gamma Aleksander Urbański
Adres: Jawornicka 8/224, 60-161 Poznań
WWW: http://www.gamma.com.pl
Informacje:

Firma działa na rynku reklamowym od kilkunastu lat. Przez ten czas nawiązała współpracę z wieloma podwykonawcami i dobiera ich w zależności od potrzeb moich Klientów.

By sprostać Państwa oczekiwaniom firma współpracuje z plastykami i fotografami, specjalistami od kreacji, fachowcami od przygotowalni poligraficznej, osobami od planowania i zakupu mediów.

Korzysta również z usług solidnych producentów i dostawców materiałów reklamowych, bardzo dobrych, sprawdzonych, drukarni wysoko- i niskonakładowych, zarówno offsetowych, cyfrowych jak i sitodrukowych, wysokiej klasy hafciarni i grawerni. Duża ilość prowadzonych prac zapewnia zachowanie konkurencyjnych cen przygotowalni i produkcji oraz szybkość realizacji zleceń.

Oferta tego podmiotu:

Banner reklamowy

Banner reklamowy zamawiany przez Internet, z projektem własnym lub zleconym. Dodatkowo oferujemy instalację. Gwarancja odporności na warunki atmosferyczne.

Plakat A2

Wydrukuj w najwyższej jakości i ekspresowym terminie plakaty na każdą okazję i w każdym nakładzie. Oferta specjalna - 10 szt. w bezkonukrencyjnej cenie.

Ulotki

Ulotki w formacie od A6 do A4, z możliwością bigowania i łamania do mniejszych formatów. Projekty graficzne, opracowanie treści, konsultacje. Zamówienia przez Internet, dostawa door-to-door.

Wizytówki

Druk wizytówek w dobrej cenie i w błyskawicznym terminie. Jakość gwarantowana, obsługa kompleksowa włącznie z projektem graficznym i dostawą door-to-door. Zamówienia przez Internet.