Podmioty

Nazwa podmiotu: 2 Men Stories
Adres: Skrzynki, Poznańska 3, 62-035 Kórnik
Email: 2menstories@gmail.com
WWW: http://2menstories.wordpress.com
Informacje:

 

 

Witaj! Skoro tu jesteś, znaczy, że należysz do tej grupy osób, która jest świadoma wielkiej wartości dobrej prezentacji. Ponieważ to dzięki niej właśnie jesteś w stanie dotrzeć do swoich odbiorców i skutecznie przekonać ich do swojego produktu, idei czy rozwiązania.

 

  • Potrzebujesz dobrej prezentacji graficznej by wzbudzić szczere zainteresowanie? Jesteśmy w stanie stworzyć dla Ciebie prezentację, która zaciekawi Twoich odbiorców, wzbudzi ich podziw a przede wszystkim pozwoli skutecznie do nich dotrzeć.

 

  • A może potrzebujesz szablonu prezentacji dla Twojej firmy? Możemy stworzyć dla Ciebie szablon optymalnie dopasowany do kolorystyki i charakteru Twojej firmy. Ułatwi to Twoim pracownikom tworzenie prezentacji, pozwoli zachować ich spójność i równowagę.

 

  • Dodatkowo jesteśmy w stanie pomóc Ci doskonalić Twoją umiejętność autoprezentacji. Nauczymy Cię technik radzenia sobie ze stresem na scenie, co zrobić, gdy zapomnisz tekstu, jak się go uczyć by nie zapomnieć. Pomożemy stworzyć Ci pasjonujące przemówienie i odkryć Twoją własną drogę do swobody i nieskrępowania podczas wystąpienia. Ponieważ największy sukces osiągniesz będąc pewnym siebie i przemawiając z entuzjazmem.

 

Możemy, zatem stworzyć dla Ciebie prezentację i nauczyć Cię ją wspaniale przedstawiać. A Ty dotrzesz do swoich odbiorców i zaintrygujesz ich.

 

Jeśli uważasz, że możemy pomóc i wesprzeć Twoje prezentacje – skontaktuj się z nami, a z radością się tego podejmiemy.

 

2 Men Stories – by prezentacje stały się ciekawsze!